Biedrība „Baltā māja”

5. marts 2015. gads

 

Biedrība „Baltā māja” uzsākusi projekta „Sociālās palīdzības sniegšana” realizāciju Līvānos.

 

Biedrība 1. martā uzsākusi projekta „Sociālās palīdzības sniegšana” ieviešanu, kurš guvis atbalstu fonda „Ziedot” projektu konkursā, kas  tika organizētas sadarbībā ar A/S „Latvijas meži”. Biedrība ir viena no 85 atbalsta saņēmējorganizācijām Latvijā.

 

 

Projekta dalībnieki ir jau iepriekš apzinātie un projektā piedalīties uzaicinātie pārstāvji no Līvānu nabadzības riskam pakļautajām iedzīvotāju grupām – cilvēkiem ar invaliditāti, bezdarbniekiem, senioriem, arī maznodrošināto ģimeņu bērni. Projektā paredzētās aktivitātes izvēlētās ar mērķi mazināt iedzīvotāju depresīvo noskaņojumu. Projektā aktivitātes, kas notiks regulāri vienu vai vairākas reizes mēnesī, veicinās dalībnieku socializāciju un iemācīs dalībniekiem noderīgus paradumus un iemaņas.  Notiks arī četras radošās „Draudzības nedēļas” trūcīgo ģimeņu bērniem skolu brīvlaikos speciālista vadībā. Projekts noslēgsies decembrī ar noslēguma pasākumu, kurā projekta dalībnieki parādīs savas apgūtās un iemācītās prasmes plašai sabiedrībai. 

 

Kā viena pirmajām projekta aktivitātēm sākot no 16. marta, biedrības telpās notiks radošā nedēļa trūcīgo ģimeņu bērniem „Kopā labāk”. Aktivitātes dalībniekus apzinās skolu sociālie darbinieki.

 

Aicinām sekot informācijai par citām projekta aktivitātēm un piedalīties!

 

Informāciju sagatavoja

 

Inguna Badune