Biedrība „Baltā māja”
17/09/2014
 

Biedrības „Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons”” ieviestā projekta „Vienoti sabiedrībā” aktivitātes Līvānos.

Biedrības „Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons”” ieviestā projekta „Vienoti sabiedrībā” (Līguma Nr. Nr. 2012. EEZ/PP//MEC/017/014) ietvaros notiks aktivitātes reģionos, kuru ieviešanu Latgales reģionā koordinēs biedrība „Baltā māja”.

Biedrības „Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons”” ieviestā projekta  „Vienoti sabiedrībā” vispārējais mērķis ir stiprināt nacionālo minoritāšu (galvenokārt to, kuru ikdienas sarunu valoda ir krievu valoda) tiesības un integrāciju, īpaši cilvēku ar invaliditāti cilvēktiesību ievērošanu, veicinot šīs sociālās grupas labklājības izaugsmi, stiprinot demokrātiskās vērtības. Projekta tiešā mērķa grupa ir mazākumtautību cilvēki ar invaliditāti. Projekta aktivitātes paralēli  tiek  īstenotas  visos Latvijas reģionos (Zemgale, Kurzeme, Vidzeme, Latgale), kā arī Rīgā. Latgales reģiona aktivitāšu koordinējošā organizācija – biedrība „Baltā māja”, kura jau ilgus gadus ir apvienības „Apeirons” sadarbības organizācija.

Projekta pirmās aktivitātes radošās darbnīcas “Radošums + informācija” notiks biedrībā „Baltā māja” ( adrese: Stacijas iela 2, Līvānos – 2. stāva telpās) 19. un 26. oktobrī plkst.10.00. Darbnīcā zīmēsim un runāsim par vides pieejamību un pieejamajiem pakalpojumiem Līvānos. Darbnīcu vadīs Līga Vērdiņa. Uz tikšanos!

 

Informāciju sagatavoja
Inguna Badune
Biedrības “Baltā māja” direktore
 
Papildus informācija:
Tel.: 65381707
Mob: 26191652
E-mail: baltamaja@baltamaja.lv