Projekta “Biedrības “Baltā māja” aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas stiprināšanai” atklāšanas pasākums

Biedrība “Baltā māja” uzsākusi projekta “Biedrības “Baltā māja” aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas stiprināšanai” (projekta finansēšanas līgums Nr. AIF/2020/SDK/01) ieviešanu. Projekts tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.- 2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmā “Demokrātijas kultūra”. Projekta mērķis ir īstenot aktivitātes Latgales reģiona kopienu un to pārstāvošo NVO pilsoniskuma apziņas stiprināšanai.

Projekta atklāšanas pasākums notiks ceturtdien, 4. februārī plkst. 11.00 tiešsaistē ZOOM vidē. Pasākumā sniegsim informāciju par Aktīvo iedzīvotāju fondu, par biedrību “Baltā māja” un par projektā “Biedrības “Baltā māja” aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas stiprināšanai” plānotajām aktivitātēm.

Līdz šim vēl ne reizi neesam izmantojuši iespējas, ko nodrošina pasākumu norise tiešsaistē. Diemžēl, sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem sakarā ar Covid 19 pandēmiju, kad nav iespējams klātienē tikties ar mūsu draugiem un sadarbības partneriem, arī mums beidzot būs pirmais mēģinājums jaunajos apstākļos. Pasākumā informāciju sniegs organizācijas un projekta vadītāja Inguna Badune un norises ilgums paredzēts 40 minūtes. Ceram uz tikšanos ar Jums tiešsaistē.

Lūdzam dalībai projekta atklāšanas pasākumā pieteikties, rakstot uz e-pastu: baltamaja@baltamaja.lv vai piesakoties Facebook “Biedrība “Baltā māja” vai zvanot tel. 26191652

Biedrība “Baltā māja”