Biedrība „Baltā māja”
2015. gada 30. oktobris

Oktobris biedrībā “Baltā māja” iesilda jauniem panākumiem

  Turpinās biedrības projekta „Atbalsts biedrības „Baltā māja” darbībai līdzdalības demokrātijas stiprināšanai Latgales reģionā” (projekta līguma numurs: 2012.EEZ/DAP/MAC/152) ieviešana. Projekts tika uzsākts 2013. gadā un turpināsies līdz 2015. gada nogalei. Projekta realizācija sniedz regulāru atbalstu biedrības aktivitāšu nodrošināšanai un tās darbinieku zināšanu stiprināšanai. Projekts ir atbalstīts Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammā „Nevalstisko organizāciju darbības atbalsta programma”.

   Oktobris “Baltajā mājā” ienācis ar dzīvīgu iedvesmu, idejām un jauniem biedrības draugiem un aktīvistiem. Radošo un aizrautīgo interešu klubu “Gundegas” un “Rudens rozes” dāmas un kungi oktobrī bija sevišķi naski dalībnieki, tāpat arī “Ceļotāju klubs” un čaklo rokdarbnieču pulks un klubs „Atrodi prieku sevī” rudeni iesācis ar lieliem darbiem.

   Šajā mēnesī pirmdienās biedrības telpās tikās rokdarbnieces, kas darināja rudens tumšajam laikam tik ļoti noderīgos atstarotājus, dažādās formās, krāsās un pārsteidzošos izpildījumos. Rezultātā tika radīti ap 70 atstarotāji, kas tika dāvāti senioriem svētkos kā īpašs sveiciens drošībai un gaismai no biedrības. Atstarotāji tika dāvināti gan Līvānu, gan Rožupes, gan Turku senioriem.

   13. oktobrī Indonēzijas valdzinājumā ikvienu ieveda Anna Kārkle, Līvānu folkloras kopas “Ceiruleits” vadītāja. Anna dalījās savā un muzikālā kolektīva piedzīvotajos stāstos, kas pieredzēti tautu mūzikas festivālā Indonēzijā. Pasākumu apmeklēja ļoti daudzi ceļotāji, kas iemīlējuši gan svešzemju bagātības un skaistumu, gan arī tie, kuri aktīvi seko līdzi “Ceiruleiša” tuvajiem un tālajiem ceļojumiem.

   21. oktobrī garīgās un fiziskās veselības klubiņa “Gundegas” pārstāves, tajā skaitā Elvīra Krestova, dalījās bagātīgajā pieredzē, kas iegūta braucienā uz Tērveti. Tāpat dāmas veica bioloģiskās izpētes testu “Cik veca es jūtos?” un nedaudz pievērsās ezotēriskas jomai, atklājot savu personības raksturojumu un īpašības.

  Oktobra vidū “Rudens rozes” kolektīva dāmas vēlreiz atskatījās uz pavadīto vasaru un krāsu dažādību noskaņās, īpaši spilgta savā stāstījumā bija Aina Gaile, kas apbūra klātesošos ar savu stāstījumu, mūziku, foto un garšas piedzīvojumu, ko bija atvedusi no sava vasaras ceļojuma Horvātijā. Šie pieredzes stāsti bagātina gan pašus ceļotājus ar sajūsmu, prieku un iespaidiem, gan arī ikvienu, kurš klausās, iztēlojas un bauda stāstus un ceļojuma sajūtas.

   22. oktobrī netradicionālās medicīnas Viktorijas Mihailovas vadītais klubs “Atrodi prieku sevī” tika plaši apmeklēts, šoreiz sarunu tēma bija cieši saistīta ar veselības uzturēšanu rudenī un homeopātiju, kas klausītājos radīja ļoti lielu interesi un rezonansi.

   Biedrība “Baltā māja” vēl visiem esošajiem un topošajiem biedrības aktīvistiem būt siltumu, gaismu, jaunas iniciatīvas, idejas un jauninājumus, drosmīgas idejas nesošiem sabiedrībā! No gaismas esam sākušies un gaismā turpināsimies! Būsim veseli, saudzēsim savus tuvos, mīļos cilvēkus! Lai mīlestībā laimīgs rudens!

 

 

Papildus informācija:
Tel. 65381707
E-pasts: baltamaja@baltamaja.lv

 

Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija
www.sif.lv  www.eeagrants.lv  www.eeagrants.org

 Šī informācija mājaslapai ir izdota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par informācijas mājaslapā saturu atbild biedrība „Baltā māja”.