Līvānos daudzbērnu ģimenes piedalījās svētku sagaidīšanas pasākumā un saņēma Līgo sveicienus.

Līvānu pilsētas daudzbērnu ģimenes 20/06/2013 pulcējās Dubnas upes krastā, lai kopā ar biedrības „Baltā māja” darbiniekiem un brīvprātīgajiem piedalītos Līgo svētku ieskandināšanas pasākumā.

 

Koncertā dziedāja un muzicēja biedrības „Baltā māja” Dienas centra kolektīvs un atraktīvi uzstājās Madara un Rēzija Māsānes. Tad sekoja jautras rotaļas. Pasākumā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieki, no tiem kādas 5 ģimenes bija kopā ar mazuļiem ratiņos.

Kamēr visi dziedaja un gāja rotaļās tika gatavots piknika mielasts- vairāku veidu šašliki, griezts Jāņu siers- ko pasākuma noslēgumā visi gardi notiesāja.

Pasākums notika pateicoties fonda Ziedot.lv iniciatīvai, kuru ar savu produkciju atbalstīja veikalu tīkls Maxima. Pasākumu organizēja fonda Ziedot.lv reģionālais partneris biedrība „Baltā māja”, informatīvo atbalstu sniedza Līvānu novada domes Sociālais dienests.

Pēc pasākuma pie Līvānu lielveikala Maxima tika izdalītas Līgo sveiciena pārtikas pakas vairāk kā 50 daudzbērnu ģimenēm.

Līvāniešu vārdā biedrība pateicas par sniegto atbalstu visiem, kuri piedalījās un nodrošināja Līgo svērtku pasākumu un Līgo svētku sveicienu daudzbērnu ģimenēm. Priecīgus Līgo svētkus!

Informāciju sagatavoja:
Inguna Badune,
biedrības „Baltā māja” direktore