Biedrība „Baltā māja”
2015. gada 15. decembris

Biedrībā “Baltā māja” veiksmīgi noslēdzies projekts „Sociālās palīdzības sniegšana”

   Noslēdzies biedrības „Baltā māja” kopš marta īstenotais projekts „Sociālās palīdzības sniegšana”. Projekts guvis atbalstu fonda „Ziedot” projektu konkursā, kas tika organizēts sadarbībā ar A/S „Latvijas meži”. Biedrība ir viena no 85 organizācijām Latvijā, kuras ir saņēmušas atbalstu savām aktivitātēm. Projekta aktivitātes notikušas regulāri, veicinot projekta dalībnieku socializāciju un dodot iespēju apgūt noderīgus sociālos paradumus un iemaņas: sarunu, atbalsta grupu tematiskās tikšanās, kā arī vietējas sabiedrības interesi saistošas dzīves prasmju darbnīcas. 

   11. decembrī Jersikā notika projekta noslēguma pasākums, kas pulcināja daudzos projekta dalībniekus, bērnus, ciemiņus, draugus un biedrības neskaitāmos aktīvistus. Ikviens Ziemassvētku prieku rada vairākās dažādu vecumu ļaudīm adresētajās radošajās darbnīcās: piparkūku un rūķu darbnīcās, “neparasto sniegpārslu darinātavā”, Ziemassvētku viktorīnās, kopīgas mirdzošas “baltegles” radīšanā, ikviens baudīja biedrības radošo rokdarbnieku izstādi, biedrības dienas aprūpes centrs bija sagatavojis īpašu muzikālu gaismas sveicienu! Arī mājinieki – Jersikas gaišie bērni bija sagādājuši brīnumskaistu izrādi ar ideju: Tu tikai tici, es Tev palīdzēšu, putnu biedēklis var pārtapt laimīgā cilvēkā, ja vien viņam ir sirdī ir ticība par dzīvību.. Kopīgi sagatavotie priekšnesumi un radošais ieguldījums vainagojās vārdos nepasakāmās sajūtās, gandarījumā par nepilna gada laikā paveikto un kopīgos veiksmīgi īstenotajos projekta svētkos! Projekta noslēguma pasākums gaiši, darbīgi un Ziemassvētku sajūtās un noskaņās notika arī biedrības “Baltā māja” telpās 14. decembrī.

    Paldies visiem par Ziemassvētku sajūtu, iekšējo mirdzēšanu, darbu un iekšējo sirds iniciatīvu labestības dāvāšanā, praktisko un noderīgo ieguldījumu A/S „Latvijas meži” projekta ietvaros!