Biedrība „Baltā māja”
2016. gada 1. marts

 „Aktīvi – zinoši – radoši” pavasaris biedrībā “Baltā māja”

   Biedrība “Baltā māja” no 2015. gada septembra līdz 2016. gada aprīlim īsteno projektu „Aktīvi – zinoši –radoši” (projekta līguma Nr. PKA/2015/14) ieviešanu. Projektu atbalstījis nodibinājums “Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds”. Projekta mērķis ir sekmēt Līvānu novada kopienas saliedētību un dzīves kvalitātes uzlabošanos īstenojot izglītojošas un radošas iniciatīvas.

   Pavasara darba cēliena mērķauditorija ir Līvānu novada jaunākā paaudze – bērnudārzu bērni. Martā paredzētas vairākas ciemošanās pie Līvānu pilsētas bērniem, Jaunsilavās, Jersikā un citur. Lai iepriecinātu bērnus un ienestu pavasari un prieku, biedrības “Baltā māja” aktīvākie rokdarbnieki un brīvprātīgie jaunieši piedalījās, lai darinātu dāvaniņas, bet, lai ieskandinātu Lieldienas bērnu sirdīs – biedrības radošā teātra grupa “Mūžīgais eliksīrs” ir iestudējuši saules, mīļuma un sirsnības pilnu izrādi “Lieldienu brīnumu gaidot..”

Tā pavasara pirmie mēneši veltīti, lai radītu, šūdinātu, līmētu pavasarīgi košas filcēta materiāla formas piekariņus-kabatiņas. Izveidotais suvenīrs ir ļoti oriģināls, katrs īpašs un košs – gluži kā pavasara seja. Radošo nodarbību vadīja un ideju piedāvāja Zigrīda Korotkina. Papildus tika tamborēti mazi, košu krāsu zaķēni – piespraudītes, kas arī tiks dāvinātas bērniem projekta pasākumos martā. Lai raiti rit darbi un priecīgi tuvojas Lieldienas!

Lai gaišs un mierpilns Lieldienu laiks un kopīgs pavasara prieks bērniem un pieaugušajiem!

 

 

 Informāciju sagatavoja

Inguna Badune, projekta vadītāja