Projekts: DemokrātiJĀ!

Stiprini demokrātijas kultūru skolā – piesakies

Cik stipra ir demokrātijas kultūra skolā? Iesaki savu ideju un palīdzi procesus uzlabot!

Demokrātijas kultūra skolā izpaužas visu izglītības procesā iesaistīto vēlmē un spējā aktīvi līdzdarboties procesos, kas viņus ietekmē. Demokrātijas kultūras atslēgas vārdi ir sadarbība, līdzatbildība, kolektīvi lēmumi. Vai skolēni, skolotāji, vecāki var ietekmēt būtiskus lēmumus skolā? Kādi līdzdalības mehānismi darbojas?

Biedrība “Eiropas Kustība Latvijā” aicina jebkuru interesentu iesniegt “Ideju bankā” savu ideju, kā stiprināt demokrātijas kultūru skolā – jēgpilna līdzdalības sadaļa skolas mājaslapā, sarunu krēsls ar skolas direktoru reālā vai virtuālā vidē – ideja var būt vēl nerealizēta, noskatīta vai paša īstenota. Iesniegt savu ideju var šeit: https://www.surveymonkey.com/r/7WLXV2D Kopīgi veidotā “Ideju banka” iedvesmos, mudinās mācīties vienam no otra, un sekmēs nozīmīgu ideju īstenošanu skolās.

Visas iesūtītās idejas tiks publicētas, mudinot pieteicējus tās īstenot vai ļaut ideju īstenot kādam citam. Ideju iesniedzēji un realizētāji 2022. gada martā piedalīsies izlozē un saņems vērtīgas balvas.