Radošo darbnīcu un nodarbību cikls praktisku iemaņu gūšanai biedrībā “Baltā māja”

Tā ir iespēja iemācīties oriģināli izmantot otrreiz lietojamos, sadzīvē izmantotos materiālus – kartonu, papīru, plastmasu un citas izejvielas! Tā ir iespēja apgūt jaunu, veselīgu un pārsteidzoši ekonomisku pieeju darbošanās priekam virtuvē!

To piedāvā izmatot biedrība “Baltā māja”, īstenojot projektu “Kopā mācāmies dzīvot labāk”. Projekts tiek finansēts “A/S Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds “Ziedot.lv”. Šī projekta ietvaros notiks 5 radošās darbnīcas, kurās mērķtiecīgi, saudzējot vidi, tiks izmantoti otrreizējas lietošanas materiāli, piemēram, plastmasa, papīrs, kartons, audums. Tāpat projekta ietvaros notiks arī 5 praktiskās nodarbības par veselīgas ēšanas paradumiem un sabalansētu uzturu, kas tās dalībniekiem sniegs ikdienā pielietojamas zināšanas un jaunas idejas savas ēdienkartes uzlabošanai.

Jau notikušas 2 nodarbības – viena radošā, kurā tās dalībniekiem bija iespēja vienkāršas kartona kastes vai kurpju kastes ar mākslinieciskiem paņēmieniem, piemēram, dekupāžu, pārvērst īstos mākslas paraugos. Dalībnieku iztēle un radošums apliecināja, ka visvienkāršākākajām, neievērojamākajām sadzīvē jau savu funkciju izpildījušajām lietām iespējams dot vēl vienu iespēju, tādējādi darīt krāsaināku savu vidi.

Un otra – tikko kā – 26. aprīlī, plaši tika apmeklēta nodarbība praktisku iemaņu gūšanai “Veselīga un ekonomiska virtuve”, kurā lielu atzinību izpelnījās lēcu biezzupa ar dārzeņiem, un debešķīgi gardais “Citronu bezē pīrāgs”. Un tūlīt, 30. aprīlī notiks radošā darbnīca, kurā darināsim sienas, griestu dekorus no otrreizējās pārstrādēs kartona.

Tāpat projekta gaitā notiks labdarības pasākums, kā laikā sagatavots unikāls teatrāls uzvedums, kurā piedalīsies Dienas aprūpes centra klienti, draugi, biedrības darbinieki, brīvprātīgie darbinieki, kopā 20 personas.

Aicinām piedalīties un sekot jaunākajai informācijai par nodarbību notikšanas laiku!