Jau vairāk kā desmit gadus notiek biedrības “Baltā māja” labdarības akcija, kurā top pirmie adītie zābaciņi Līvānu novada jaundzimušajiem mazuļiem. Katram krāsainajam zābaciņam tiek piestiprināta kartiņa ar vēlējumu „Mazais, audz stiprs, vesels un laimīgs!”. Zābaciņus jaunajiem vecākiem nodod Līvānu dzimtsarakstu nodaļā, jaundzimušā līvānieša reģistrēšanas brīdī.

Pa šiem gadiem jau uzadīti vairāk kā tūkstotis zābaciņu un tos visus darinājušas atsaucīgas, prasmīgas brīvprātīgās adītpratējas. 2021. un 2022. gadā mūsu akciju atbalstīja Lelde Šnitkus, Līvija Otsone, Jolanta Kozlova, Valentīna Kašarina, Diāna Peipiņa, Linda Neiceniece, Svetlana Griga, arī Iveta Kivleniece no Preiļiem un citas. Biedrība no sirds pateicas atsaucīgajām adītājām!

Vairākas no adītājām ziedoja ne tikai savas prasmes un laiku, bet arī dziju. Par to mūsu īpaša pateicība. Paldies arī mūsu akcijas ilggadējam sponsoram, kas nodrošina dzijas iegādi – Līvānu kūdras fabrikai un personiski tās vadītājam Pēterim Romanovskim.

Lai labais darbs turpinās! Lai dzimst mazuļi, pirmie adītie zābaciņi viņus jau gaida.

Informāciju sagatavoja

Inguna Badune