Noslēdzas projekta „Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra (JIC) izveide Līvānos” realizācija

Kopš 2011.gada vasaras Līvānos tika realizēts projekts „Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra (JIC) izveide Līvānos”, kura ietvaros tika iegādāts nepieciešamais aprīkojums un inventārs jaunatklātā Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” telpām un āra videi. „Kvartāls” svinīgi tika atklāts 2014.gada 31.janvārī un tas ir pieejams ne tikai jauniešiem, bet arī visu vecumu aktīviem cilvēkiem.

 

Jau šobrīd centra telpas aktīvi izmanto dažādu vecumu dejotāji, notiek aerobikas, galda spēļu un taekwon-do nodarbības. Liela interese izrādīta par mūzikas studijas izmantošanu. Ikdienā visaktīvāk jaunieši apmeklē atpūtas telpu, savukārt mazākie aktīvi izmanto boulderinga kāpšanas sienu. Ziemas sezonā varēs izmantot āra slidotavu, bet vasaras sezonā pastāvīgi būs pieejami pludmales volejbola, smilšu futbola, basketbola un strītbola laukumi, skeitparks, kā arī futbola stadions ar mākslīgo zāli.

Projekts tiek realizēts līdz 2014.gada 28.februārim.

Kopējās projekta attiecināmās izmaksas sastāda 142 287,18 EUR, no kurām pašvaldības līdzfinansējums ir 39 618,44 EUR.

Projektu finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.