Līvānu pilsētas svētkos biedrība „Baltā māja” aicina iedzīvotājus uz informatīvo telti.

Biedrība „Baltā māja” kopš maija mēneša kā viens no sadarbības partneriem ir iesaistījusies projekta „Kopienu darbības veicināšana: aktīvai pilsoniskai līdzdalībai un nabadzības mazināšanai” īstenošanā. Projektu finansē „Atvērtās sabiedrības fondu Izglītības atbalsta programma”.

 

Biedrības „Baltā māja” projekts, kura nosaukums ir „Nevis gaidām, bet ejam paši” atpoguļo tā pamatieceri- pašiem projekta ieviesējiem iet pie vietējiem iedzīvotājiem. Pirmo reizi pilsētas svētku laikā darbosies biedrības informatīvā telts. Tajā darbosies informatīvais stends, būs iespēja piedalīties aktivitātēs- radošās darbnīcās, veikt erudīcijas uzdevumus. Uzdevumi būs par Līvānu pilsētas un novada vēsturi un tradīcijām, tiks nodrošināta iespēja uzzināt NVO aktualitātes.

Informatīvajā teltī būs salokāmie krēsli un soli, būs pieejami atvēsinoši atspirdzinoši dzērieni. Tāpēc īpaši gaidām seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, arī māmiņām ar bērniem. Visi kopā varēsim atpūsties un parunāties. Informatīvās NVO telts darbību nodrošinās biedrības brīvprātīgie. Aicinām arī kopā ar biedrības biedriem un darbiniekiem 20/07 doties svētku gājienā- pulcēšanās pie Līvānu novada domes plkst. 16.20 ( meklēt mūsu plakātu). Uz tikšanos Līvānu svētkos!

Informāciju sagatavoja:
Inguna Badune
E-pasts: inguna@baltamaja.lv; tālrunis: 65381707