Biedrība „Baltā māja”
2017. gada 25.maijs

Aicinām adīt zeķes!

   Biedrība “Baltā māja” ir uzsākusi projekta “Mīlestības dzīpari” ieviešanu. Projekts atbalstīts nodibinājuma „Viduslatgales pārnovadu fonds” mazo grantu projektu konkursā „Iedzīvotāji veido savu vidi 2017”. Programmas finansētāji: Aglonas novada dome, Līvānu novada dome, Preiļu novada dome un Vārkavas novada dome.

    Projektā “Mīlestības dzīpari” paredzēts uzadīt un uzdāvināt zeķes alternatīvās aprūpes pakalpojumu centra “Rožlejas” klientiem. Ar mīlestību adītās zeķes ir paredzēts dāvināt aprūpes centra vientuļiem sirmgalvjiem Starptautiskajā Senioru dienā. Pasākumā senioriem ne vien tiks pasniegtas adītās rakstainās zeķes, bet notiks arī svētku koncerts.

    Projekts popularizē paaudžu solidaritāti un brīvprātīgo darbu, jo ir paredzēts, ka dziju zeķu adīšanai nodrošina projekta finansējums, bet zeķes ar mīlestību ada brīvprātīgās adītājas. Zeķes adīt ir apņēmušās biedrības “Baltā māja” čaklās adītājas, tām pievienosies arī biedrības “Līvānu novada pensionāri” Rožupes pagasta senioru kopas “Rožupieši” dalībnieces. Projekta ieviesēji aicina pievienoties arī citas adītpratējas, kuras labprātīgi ziedotu savu laiku un prasmes, adot zeķes senioriem (interesēties biedrībā “Baltā māja”, adrese: Stacijas ielā 2, Līvānos vai zvanot tel. 26191652).

 

 

Inguna Badune,

projekta koordinatore