Biedrība „Baltā māja”
2019. gada 30.aprīlis 

 Aprīlī biedrībā – RIMI labdarības akcija un Lieldienu svinēšana 

Līdz ar 2019. gadu Biedrība “Baltā māja” ievieš Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” atbalstīto projektu “Mēs – visi savējie”, projekta līguma Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/012/01, projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta īstenošanas periods ir 01/01/2019- 31/10/2019 (10 mēneši).

Projekta vispārējais mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību, ieviešot NVO aktivitātes, kas sekmē plašākas sabiedrības iesaisti sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā, lai Latvijā nodrošinātu demokrātisku valsts pārvaldību un demokrātiju. Projekta mērķis ir noorganizēt informatīvus un izglītojošus pasākumus, kas stiprina un atbalsta organizētu pilsonisko sabiedrību Latgales reģionā.

Aprīlis – sulu un Lieldienu mēnesis biedrībā “Baltā māja” aizritēja labdarības un pateicības zvaigznājā. Līvānos 6. aprīlī notika Rimi akcija, kas norisēja sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību. Šī akcija notiek divas reizes gadā Rimi veikalos, arī Līvānu biedrības “Baltā māja” brīvprātīgie darbinieki nodrošina, lai šī akcija norisētu veiksmīgi un tiktu savākti pirkumi, kurus Rimi apmeklētāji akcijas dienā ziedo trūkumā nonākušajām ģimenēm. Līvānieši šoreiz piepildīja 50 pārtikas pakas.

23. aprīlī notika Lieldienu – gaišāko un pavasarīgāko svētku svinēšana. Dienas aprūpes centrs svinēja svētkus, gatavojot augļu salātus, rīkojot olu kaujas un olu ripināšanas sacensības. Tāpat īpašu līksmību un prieku sagādāja latviešu tautas mīklu minēšana, sakāmvārdu un ticējumu papildināšana un dažādās pavasarīgās aktivitātes, spēles, veiklības un atjautības uzdevumi.

RIMI labdarības akcijas noslēguma pasākums notika 24. aprīlī, kurā biedrības direktore Inguna Badune sniedza informāciju par 17. aprīlī apmeklēto veselīgas maltītes meistarklasi, kur, izmantojot ”Paēdušai Latvijai” pārtikas pakās bieži ziedotos produktus, “Rimi Labākai dzīvei” šefpavārs Normunds Baranovskis piedāvāja trīs receptes – ekonomiskas, gardas un veselīgas. Tāpat arī sanākušie brīvprātīgie un biedrības darbinieki saņēma nelielas pateicības dāvaniņas no Latvijas Samariešu apvienības. Tika spēlētas radošas spēles, kolektīvā gara stiprināšanai un saliedēšanai. Labdarības augļus un prieku baudīja gan pārtikas paku saņēmēji, gan arī paši darbinieki – kopā būšanā, sarunās, aktivitātēs un sagādātajos sveicienos no sadarbības partneriem.

Labdarība un arī labs prāts un idejas, tās iesakņojas gaišās sirdīs un rod atbalsis sabiedrībā. Biedrība “Baltā māja” – tā ir vieta, kur dzimt un ieskaņoties un uzziedēt visgaišākajām domām!

Aicināti piedalīties un atbalstīt! Skaistu pavasari vēl biedrība “Baltā māja”. 

 

Papildus informācija:

Tel. 65381707

E-pasts: baltamaja@baltamaja.lv

 

#NVOfonds2019

  Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par informācijas saturu atbild biedrība „Baltā māja”