Mazo grantu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi – 2023” ir atbalstīts biedrības “Baltā māja” projekts “Atbalsts līdzcilvēkiem”, piešķirtais finansējums tā realizācijai ir 700,00 EUR. Projekta finansētājs ir Līvānu novada dome un projekta ieviesējs ir nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds”. Projekta ieviešanas periods: 01.05.2023 – 30.09.2023.

Biedrībā “Baltā māja” jau kopš 2003. gada darbojas tehnisko palīglīdzekļu punkts, kurā Līvānu novada iedzīvotāji var uz laiku paņemt lietošanā sev nepieciešamos palīglīdzekļus. Vidēji gada laikā tiek izsniegti aptuveni 60 palīglīdzekļi. Tehnisko palīglīdzekļu punkta darbošanās laikā vairāki palīglīdzekļi ir nolietojušies, tāpēc pateicoties projekta piešķirtajam finansējumam ir vairāki iegādāti tehniskie palīglīdzekļi, kas papildinās biedrības palīglīdzekļu klāstu.

Tika iegādāti elkoņu kruķi (6 gab.), padušu kruķi (2 gab.), WC paliktņi (2 gab.) un tualetes krēsli (2 gab.). Tehniskie palīglīdzekļi tika iegādāti SIA “Medilux”, kas nodrošināja atlaidi un bezmaksas piegādi. Biedrībā rīcībā esošie tehniskie palīglīdzekļi krīzes situācijās ir pieejami uz laiku ikvienam Līvānu novada iedzīvotajam. Iegādātos palīglīdzekļus var skatīt biedrības “Baltā māja” foto galerijā.

Inguna Badune,

projekta vadītāja