Gatavojamies labdarības izrādei. 

Biedrība “Baltā māja” ievieš projektu “Labākai šodienai un rītdienai” (līguma Nr.7.5./LVM/20/11). Projekts finansēts “A/S „Latvijas valsts meži” atbalsta sociālās palīdzības veicināšanai” programmas ietvaros. Projektu administrē nodibinājums „Fonds „Ziedot.lv”. Projekta īstenošanas periods ir no 02.03.2020 līdz 30.11.2020. Vasaras mēnešos turpinājušās projekta aktivitātes.

Reizi mēnesī notika motivācijas nodarbības, ko vadīja psiholoģe Sarmīte Jaševa. Dalībnieki guva noderīgu informāciju un dalījās arī savā pieredzē kā iedvesmot sevi labiem darbiem, kā veiksmīgi sadzīvot ar negaidītām situācijām un dažādiem cilvēkiem, arī par vēlamajām rīcībām krīzes situācijās. Dalībnieka apzināja savus iekšējos resursus un dalījās ar dzīves pieredzi. Lektore teoriju papildināja ar dažādām situācijām no dzīves, arī literatūras, kuras tika analizētas un pārdomāta. Informatīvo daļu papildināja dažādi individuāli uzdevumi. Nākošā motivācijas nodarbība notiks trešdien, 9. septembrī plkst. 10.00. 

Ir noslēgušas praktiskās nodarbības “Nē plastmasas iepirkuma maisiņiem!”. Tajās speciālistes – šuvējas Lidijas Vutnānes vadībā projekta dalībnieki sašuva praktiskus, skaistus, krāsainus auduma iepirkumu maisiņus. Katrs dalībnieks uzšuva vienu maisiņu sev un otru biedrībai- labdarībai. Čaklākās šuvējas turpina satikties, mācās šūt un labot savus apģērbus, kopīgi šuj krāsainu gabaliņu gobelēnu. 

Līgas Vērdiņas- Verčinskas vadītās ārstnieciskās vingrošanas nodarbības “Sev un Tev” notiek ik otrdienu. Šīs nodarbības ietver individuālo vingrošanu, arī vingrošana pāros un dalībnieki apgūst arī pašmasāžas pamatus. Aicinām pievienoties nodarbībām otrdienās plkst.10.00. 

Intensīvi un aizrautīgi notiek gatavošanos labdarības pasākumam “Kopā labāk”. Tā būs teātra izrāde, kurā piedalīsies biedrības “Baltā māja” Dienas aprūpes centra klienti, biedrības darbinieki un brīvprātīgie darbinieki. Pirmizrāde notiks biedrībā “Baltā māja” 4. septembrī, pēc tam izrādes notiks arī Preiļos, Jēkabpilī un Daugavpilī. 

Aicinām piedalīties projekta pasākumos, sekot informācijai par projekta aktivitātēm biedrības “Baltā māja” mājas lapā www.baltamaja.lv un informācijas stendos Līvānu pilsētā.

Atnāc un uzzini arī par citām iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt laiku biedrībā “Baltā māja”!