Projekts „BE-ABLE"


Turpinās projekta „Uzlabot konkurētspēju darba tirgū personām ar invaliditāti” (Be-Able) aktivitāšu ieviešana Latvijā un Lietuvā.

Ir sācies otrais ieviešanas etaps projektam, kuru no 2010. gada 1. decembra biedrība „Baltā māja” kopā ar partneriem realizē projektu Latvijas-Lietuvas pārrobežas programmā 2007.- 2013. gadam, „Uzlabot konkurētspēju darba tirgū personām ar invaliditāti” (Be-Able), projekta līguma Nr. LLIII-135. Projekta vadošais partneris ir organizācija "Union of disabled social enterprises" (NSIS) no Klaipēdas (Lietuva) un partneris no Latvijas ir biedrība „Apmācību projekti” no Liepājas. Lasīt vairāk >Uzsākts darbs pie projekta "BE-ABLE" aktivitātēm saskaņā ar 2007-2013 Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmu.

No šī gada 1. decembra biedrība "Baltā māja" sadarbībā ar biedrību "Apmācību projekti" (partneris Latvijā) un Sabiedrisko organizāciju "Union of disabled social enterprises" (galvenais partneris Lietuvā) uzsāk projekta "Be-Able" ( LLIII-135 „Improving competitiveness for business of disables people”) īstenošanu saskaņā ar 2007-2013 Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmu. Lasīt vairāk >

Svarīgi: