Akcija „Skolas soma 2010" šogad pirmo reizi Līvānu novadā.

Šogad biedrība „Baltā māja" kā fonda „Ziedot" reģionālais sadarbības partneris ir iesaistījusies akcijā „Skolas soma 2010". Akcijas mērķis ir piepildīt skolas somu tiem Līvānu novada pirmo klašu skolēniem, kuriem mūsu palīdzība ir īpaši nepieciešama.

Vai atceraties savu pirmo skolas dienu - saviļņojumu, prieku, varbūt uztraukumu par to, ka tagad esmu jau liels un eju skolā? Tie no Jums, kuri tagad paši audzina skolēnus, zina, ka skolas gaitas nav lēts prieks. Īpaši skolēnu ģimeņu stāvoklis pasliktinājies vispārējās ekonomiskās krīzes ietekmē un tādēļ mūsu palīdzību šogad gaida daudz vairāk bērnu.

Aicinām palīdzēt un ziedot, lai šajos bērnos jau pirmajās skolas dienās neradītu mazvērtības sajūtu tādēļ, ka trūkst vajadzīgo zīmuļu, burtnīcu, grāmatu vai skaistas, jaunas somas, un dotu iespēju bērniem skolas gaitas uzsākt ar prieku!

Ar akcijas palīdzību trūcīgiem skolēniem „skolas soma" tiek piepildīta jau piekto gadu. Kopš 2006.gada kopā Latvijā ir palīdzēts 3041 skolēniem par kopējo summu100 677 lati. Ziedotie līdzekļi tiek izlietoti skolas preču iegādei; sadarbībā ar akcijas organizatoriem ģimenes nesaņem naudu, bet gan īpašas dāvanu kartes 25 latu apmērā, ko varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces.
Akcija „Skolas soma" katru gadu tiek īstenota sadarbībā ar reģionālām labdarības organizācijām, kā arī ar reģionu pilsētu pašvaldības. Akcijas partneris jau piekto gadu ir SIA Rimi Latvia.

Biedrība „Baltā māja" sadarbībā ar Līvānu novada domi, Līvānu novada izglītības pārvaldi, pagastu pārvaldēm, arī Līvānu novada skolām un citām novada nevalstiskajām organizācijām plāno ar vietējās sabiedrības atbalstu palīdzēt sava novada pirmo klašu skolēniem. Ja mēs paši ziedosim sava novada vai pilsētas skolēniem, tad akcijas rīkotāji no fonda „Ziedot" papildus pievienos naudas līdzekļus no Latvijā kopīgi akcijā savāktajiem līdzekļiem.

Akcija „Skolas soma 2010" Līvānu novadā tiks atklāta pilsētas svētku laikā- Sporta svētkos 24. jūlijā. Pēc svētkiem Līvānos būs iespējams ziedojumus veikt biedrības „Baltā māja" birojā Stacijas ielā -1 ( 2 stāvā), bet par iespējām ziedot pagastos lūdzam interesēties savu pagastu pārvaldēs. Tāpat ir iespējams ziedot ziedojumu kontā ar norādi „Skolas somai-2010".

Biedrības „Baltā māja" ziedojumu konts:
Biedrība „Baltā māja" Reģistrācijas Nr.: 50008021661
Adrese: Stacijas 2, Līvāni , Līvānu novads, LV-5316
AS „GE Money Bank" BATRLV2X LV43 BATR 0051 J017282 01

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku!

Ar cieņu un pateicību,
Inguna Badune,
biedrības direktore
Papildus informācija: tel: 65381707, 26191652
e-pasts: inguna@baltamaja.lv

Projektu īsteno: labdarības portāls Ziedot.lv sadarbībā ar Reģionālo labdarības organizāciju tīkla organizācijām, kā arī ar šo pilsētu pašvaldībām.
Projekta partneris: Projektam "Skolas soma" jūlijā un augustā iespējams ziedot arī ziedojumu kastītēs RIMI un Supernetto visā Latvijā.

 


Svarīgi: